ТОВ Черкасиенергозбут

ЕЛЕКТРОННИЙ РАХУНОК


Відмова від рахунку в паперовій формі – Ваш перший крок до збереження навколишнього середовища!


Відмовитися від отримання рахунку за електроенергію у паперовій формі без реєстрації у кабінеті побутового споживача побутові споживачі ТОВ «Черкасиенергозбут» можуть, скориставшись швидкою формою:

   

* Даною дією Ви надаєте згоду на відмову від отримання паперового рахунку за спожиту електричну енергію та виявите бажання отримувати електронний рахунок на вказану Вами адресу електронної пошти.

** Розсилка рахунків на електронні пошти споживачів здійснюватиметься після 7-го числа місяця, наступного за розрахунковим.

Також відмовитися від отримання рахунку за електроенергію у паперовій формі побутові споживачі ТОВ «Черкасиенергозбут» можуть у кабінеті побутового споживача. Для цього слід:
  1. Зайти у свій Особистий кабінет (якщо раніше Ви не користувалися цим сервісом, то Вам слід спочатку зареєструватися).
  2. На вкладці "Нарахування" вказати адресу електронної пошти.
  3. Поставити галочку у полі «Рахунок на електронну пошту».

 

Зверніть увагу, що відмова від рахунку у паперовій формі не обмежує Вашого доступу до інформації про споживання електроенергії, оскільки у кабінеті побутового споживача міститься вичерпна інформація по особовому рахунку (нарахування, оплати, діючі тарифи, пільги і субсидії за їх наявності тощо).

Також, за бажанням, Ви маєте змогу роздрукувати рахунок на оплату електричної енергії у будь-який момент, якщо у цьому виникне потреба.